betpark giriş

Betpark iletişim hizmetleri konusunda bünyesinde yer alan departmanları her zaman geliştirerek sizlere kaliteli bir şekilde desteklerini sağlıyor. Sizlerin de bildiği üzere ülkemizde sadece online olarak hizmet verdiğinden dolayı sitenin iletişim hizmetlerinin rolü aslında oldukça büyük oluyor. Üyeler bir problem yaşadıkları zamanlarda ya da akıllarına bir soru takıldığı zamanlarda iletişim hattı üzerinden hızlı bir şekilde geri dönüş alabiliyor. Buna keza yeni üye olmak isteyenler de iletişim hattından faydalanabiliyor. Siteye üye olurken bildiğiniz gibi sizlerden hem telefon numaranız hem de e posta adresiniz talep ediliyor. Bunun sebebi ise sitenin iletişim kanallarını kullanarak yeni giriş adreslerini sizlere göndermesi ve yeni bonus tanıtımlarını bu kanallar üzerinden yapmasıdır.

Canlı Destek

Canlı destek departmanı Betpark iletişim seçenekleri arasında üyeler tarafından en fazla tercih edilen alandır. Haftanın 7 günü 24 saati ara vermeden destek hizmetlerine devam etmekte olan canlı destek ekibine bilgisayardan giren üyeler ve mobil cihazdan giren üyeler erişim sağlayabilmektedir. Üyelerin bağlandığı bu alana üye olmak isteyenler de bağlanabiliyor ve böylelikle de daha kolay bir şekilde site hakkında bilgi sahibi olma şansını elde ediyorlar. Sitede hemen ana sayfanın sağla alt kısmında yer alan canlı destek logosuna tıklayan kullanıcılar buradan gerekli bilgileri girdikten sonra ilgili departmana bağlanabiliyor ve bu şekilde de sorunlarının cevabını uzman temsilciler sayesinde alabiliyor.

Betpark İletişim Seçenekleri

Platform ile iletişime geçebilmek amacıyla canlı desteğin haricinde farklı departmanlardan da faydalanabilirsiniz. Canlı destekten sonra en fazla tercih edilen destek alanı mail sistemidir. Buraya canlı desteğin çözemeyeceği sorunları yani fotoğraf ve video kaydına alarak yaşadığınız sorunları atarak yardımları talep edebilirsiniz. Üye hizmetlerinden faydalanmak için [email protected], finansal işlemleriniz için [email protected], belge işlemleriniz için [email protected] adreslerini kullanarak mail gönderebilirsiniz. Üyeler sosyal medyayı da kullanarak hem gelişmeleri takip edebilir hem de Instagram ve Twitter gibi alanlardan iletişime geçebilmektedir. Mobil uygulamalarda da hesapları bulunan platformu Telegram kanalından takip etmek isterseniz de “bpdestek” kanalına üye olabilirsiniz. Eğer sitenin sizinle iletişime geçmesini isterseniz de sitede alt menüde yer alan “Beni Ara” butonuna tıklayarak açılan formu doldurun ve bu sayede Betpark iletişim hizmetlerinden telefonda konuşarak faydalanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir